O nás

Společnost Piešťanský X-Force a.s. provozuje nákladní autodopravu specializovanou na přepravu sypkých materiálů. Nabízí k rozvozu i prodeji široký sortiment komodit - štěrky, písky, kamenivo, antuku a pevná paliva. Zajišťuje spediční činnosti po celém území Evropy. Poskytuje také další služby v podobě prodeje pohonných hmot, rekultivačních činností, oprav nákladních, osobních a užitkových vozů včetně agrostrojů v nové provozovně autoservisu a pneuservisu.

 

 

historie firmy:

Společnost Piešťanský X-force a.s. je nástupcem podnikání pana Bohumila Piešťanského jako fyzické osoby. V současnosti provozujeme nákladní autodopravu specializovanou na přepravu sypkých materiálů se sklápěcími soupravami a návěsy, včetně prodeje těchto komodit.

V roce 2010 jsme započali rekonstrukci bývalého areálu ČSAD v Odrách, kde plánujeme vytvořit profesionální TIR centrum s velkým rozsahem služeb, vztahující se především k nákladní přepravě. 

V březnu 2011 jsme v tomto areálu otevřeli zcela novou provozovnu autoservisu a pneuservisu na osobní, nákladní a užitkové vozy, včetně agrostrojů všech známých značek a typů.

 V areálu je i veřejná čerpací stanice PHM, kde je možné tankovat jak na interní karty pro stálé klienty, tak pro širokou veřejnost. Kvalita PHM a dostupná cena je pro Nás prioritou.

 
 
 
pomáháme:
Sponzorujeme: