Nákladní autodoprava

Specializujeme se  na přepravu sypkých materiálu, obalových směsí a to i v režimech ADR, GMP. V současné době vlastníme 40 ks velkokapacitních sklopných návěsů i speciální terénní 8-mi kolové soupravy s vleky. Přepravy provádíme po celém území České republiky, Slovenska, jezdíme také do sousedních i dalších evropských zemí.

Díky využití různých typů ložných ploch od menších celohardoxových van s úpravou pro vykládku do finišeru  až po velkoobjemové celohliníkové návěsy s paletovými rozměry jsme schopni přepravovat veškerý sypký materiál: písky, štěrky, lomový kámen všech velikostí, asfaltové a betónové recykláty, balenou asfaltovou směs včetně výsypu do finišeru, zeminu, strusky, haldy, uhlí, obilí, železo, barevné kovy, peletky, skleněné střepy, paletové zboží a další.

Provozujeme také kontejnerovou přepravu do 7,5 t. Používáme převážně moderní techniku splňující nejpřísnější euro normy a požadavky na ekologii. Průběžně dochází k obměně starších vozidel, abychom udrželi vysoký standard pro naše zákazníky.

Zajišťujeme rovněž výtěže vozidel přepravujících sypké materiály po celé ČR, Slovenské republice i ostatních zemích Evropy.

 

Vozový park 
 Daf XF 510 FTP +   Bodex   48 - 50 m3
 Daf XF 460 + Intercars 38 m3
 Daf CF 510 8x4 + tandem vlek Schmitz
 Mercedes Arocs 480 8x4 + tandem vlek Schmitz
 Man Kontejner 7,5 t 

 

Jsme držiteli certifikátů  ADR i GMP.
 

Rychlý kontakt