Informace o firmě

Piešťanský X-Force a.s.

Hlavní činností společnosti Piešťanský X-Force a.s., je provozování vnitrostátní a mezinárodní nákladní autodopravy. Vedle toho nabízíme široký sortiment stavebních materiálů - štěrky, písky, kamenivo, antuku a pevná paliva. Dále se zabýváme zajištěním spediční činnosti po území celé Evropy, prodejem pohonných hmot a rekultivační činností. 
V současné době provozujeme nákladní autodopravu specializovanou na přepravu sypkých materiálů se sklápěcími soupravami a návěsy, včetně prodeje těchto komodit. 
Máme nově vybudovanou provozovnu v Odrách, kde plánujeme vytvořit profesionální TIR centrum s velkým rozsahem služeb, vztahující se především k nákladní přepravě. Její součástí je autoservis a pneuservis na osobní, nákladní a užitkové vozy, včetně agrostrojů všech známých značek a typů. K dispozici je i veřejná čerpací stanice pro prodej PHM.

Historie firmy

Firma vznikla jako Bohumil Piešťanský X-Force v roce 1999 a od roku 2000 začala s dispečerskou činností automobilů 3,5 - 7,5t. Následně pak rozšířila svou činnost na zprostředkování práce nákladní autodopravy nad 7,5t a expandovala svoji činnost do oblasti pronájmu a provozování nákladních automobilů značky SCANIA. Na počátku roku 2008 společnost převzala zajištění nákladní dopravy od společnosti Eurovia Lom Jakubčovice, s.r.o. a dále se stala exkluzivním přepravcem materiálu  pro obalovny Silasfalt s.r.o. a generálním dopravcem Eurovia Jakubčovice. Následně na základě vývoje obchodní činnosti se firma Bohumil Piešťanský od začátku roku 2011 transformovala na akciovou společnost pod názvem Piešťanský X-Force a.s.